Muru niitmine Tallinnas ja Harjumaal

Muru niitmine annab krundile ilusa välimuse. Kasutame hooldustöödel ennast tõestanud Husqvarna tehnikat. Hoiame tehnikat heas töökorras. Niiduterad teritame enne igat niiduringi. Suuremad krundid ja platsid niidame raideri või murutraktoriga, väiksemad käsiniiduki ja trimmeriga. Trimmeriga viimistleme kogu muruala ääred ja puudeümbrused peale igat niitmist. Puhastame muruga külgnevad alad murulibledest. Niidame kokkuleppel ka Tallinnast ja Harjumaalt väljaspool. Meie hinnad on soodsad ja hinnakiri läbipaistev.

Heina trimmerdamine

Kui muru on suvilas või kodus liiga pikaks kasvanud, trimmerdab Muruabi hõlpsalt kogu platsi. Kasutame jõulist Husqvarna võsalõikurit ja rohulõikurit, nii et ükski trimmiplats ei käi meile üle jõu. Soovitame hooldust vajavad alad trimmerdada vähemalt kaks korda kasvuperioodi jooksul. Nõnda ei kasva hein liiga paksuks ja on silmale ka ilusam vaadata.

Millal MuruAbi niidab?

Teostame niidutöid igal tööpäeval 8:00-20.00. Niidame vajadusel ka nädalavahetustel.  Koostame igale niitmist vajavale krundile niidugraafiku. Võimalik on tellida iganädalane niitmine või ülenädalane niitmine. Niidame kokkulepitud intervalliga alati samal päeval, kuid vihmase ilma puhul võib ajutiselt niidupäev nihkuda varasemaks või hilisemaks. Oleme paindlikud. Juhul kui teatate ette, et antud nädalal kokkulepitud niidupäev ei sobi, tuleme erandkorras muul ajal- nii ei jää ükski aiapidu pidamata.

Garantii

Teostame tööd alati kvaliteetselt, seetõttu julgeme anda ka oma tööle garantii! Kui mingil põhjusel Teid ei rahuldanud tehtud töö, võtke ühendust info@muruabi.ee ja teeme töö uuesti.

või

muru niitmine